Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
