Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Location
de: Ort

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Limit
de: Begrenzung

en: Period
de: Periode

en: E-mail subject
de: E-Mail-Betreff

en: Examples
de: Beispiele

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Sender e-mail
de: E-Mail des Absenders

en: @count errors
de: @count Fehler
