Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Location
fi: Sijainti

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Messages
fi: Viestit

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Period
fi: Ajanjakso

en: E-mail subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Examples
fi: Esimerkit

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Sender e-mail
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite
