Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Location
fr: Emplacement

en: Limit
fr: Limite

en: Period
fr: Point

en: E-mail subject
fr: Sujet du courriel

en: Examples
fr: Exemples

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Sender e-mail
fr: Courriel de l'expéditeur
