Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Limit
lv: Limits

en: Period
lv: Periods

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Examples
lv: Piemēri

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
