Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
