Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Location
da: Lokation

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Messages
da: Beskeder

en: Limit
da: Grænse

en: Period
da: Periode

en: E-mail subject
da: E-mail emne

en: Examples
da: Eksempler

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
