Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Location
hu: Helyszín

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Limit
hu: Korlát

en: Period
hu: Pont

en: E-mail subject
hu: Az e-mail tárgya

en: Examples
hu: Példák

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Sender e-mail
hu: Küldő e-mail címe

en: @count errors
hu: @count hiba
