Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Location
id: Lokasi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Limit
id: Batas

en: Period
id: Periode

en: Examples
id: Contoh

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
