Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Location
lt: Vieta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Limit
lt: Limitas

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
