Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Development
rm: explicaziun

en: Location
rm: post

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Messages
rm: annunzias

en: Limit
rm: terminaziun

en: Uses
rm: intent d'utilisaziuns
