Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Location
uk: Місце розташування

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Period
uk: Крапка

en: E-mail subject
uk: Тема листа

en: Examples
uk: Приклади

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Sender e-mail
uk: Електронна адреса відправника
