Watcher (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Remove
af: Verwyder

en: Comments
af: Kommentaar

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Statistics
af: Statistieke

en: Post
af: Posstuk

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: !time ago
af: !time gelede

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: new comments
af: nuwe kommentaar
