Watcher (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
