Watcher (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Remove
az: Çıxart

en: Comments
az: Şərhlər

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Statistics
az: Statistika

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: unlimited
az: limitsiz

en: Testing
az: Test

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız
