Watcher (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Remove
cs: Odstranit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Post
cs: Příspěvek

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Anonymous
cs: Anonym

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: unlimited
cs: neomezené

en: Testing
cs: Testování

en: this page
cs: tato stránka

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa
