Watcher (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Remove
et: Eemalda

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Statistics
et: Statistika

en: Post
et: Postitus

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Notifications
et: Teated

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: unlimited
et: piiramata

en: Testing
et: Testimine

en: Sharing
et: Jagamine

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress
