Watcher (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Remove
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Post
fi: Kirjoitus

en: You must enter a valid e-mail address.
fi: Sinun täytyy syöttää kelvollinen sähköpostiosoite.

en: !time ago
fi: !time sitten

en: Other
fi: Muu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: 1 new | @count new
fi[0]: 1 uusi
fi[1]: @count uutta

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Testing
fi: Testaus

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi
