Watcher (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Remove
he: הסרה

en: Comments
he: תגובות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Post
he: הודעה

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Notifications
he: הודעות

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Sharing
he: שיתוף

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני
