Watcher (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Post
hy: Գրառում

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: !time ago
hy: !time առաջ

en: Anonymous
hy: Անանուն
