Watcher (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Remove
jv: Buwang

en: Comments
jv: Komèntar

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Statistics
jv: Statistik

en: You must enter a valid e-mail address.
jv: Sampéyan kudu nglebokna alamat e-mail sing bener.

en: !time ago
jv: !time kepungkur

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar

en: Testing
jv: Ujian
