Watcher (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Post
ka: პოსტი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი
