Watcher (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (107 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Statistics
lt: Statistika

en: Post
lt: Įrašas

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: unlimited
lt: neribotas

en: Testing
lt: Testavimas

en: nothing
lt: Nei kiek

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Stop watching
lt: Nebesekti

en: Stop watching this post.
lt: Nebesekti šio įrašo

en: My Watched Posts
lt: Mano sekami įrašai

en: Watched Posts
lt: Sekami įrašai

en: Watcher Toggle Watching Post
lt: Seklio jungiklis sekamiems įrašams

en: Watcher Toggle Email Notifications
lt: Seklio jungiklis El. pašto pranešimams

en: Watcher
lt: Seklys

en: Modify the settings for Watcher module.
lt: Keisti Sekimo modulio nuostatas

en: Watchable Content Types
lt: Sekami turinio tipai

en: Select the content types that may be watched.
lt: Pasirinkite kuriuos turinio tipus bus galima sekti

en: You haven't selected any watchable content types. This module will not work until you do so.
lt: Jūs nepasirinkote nei vieno turinio tipo sekimui. Šis modulis neveiks kol tai neatliksite.

en: Watch Toggle Link
lt: Stebėjimo perjugimo nuoroda

en: Display "watch this post" toggle link in teasers.
lt: Rodyti  "sekti šį įrašą" perjungimo nuorodą įžangoje.

en: Display Settings for Personal Binder
lt: Rodymo nuostatos asmeninei erdvėje

en: Click here to view your personal binder
lt: Paspausdami čia peržiūrėsite savo sekamus įrašus

en: Text at the top of the Personal Binder page
lt: Tekstas virš sekamų įrašų sąrašo

en: You are recommended to use this space to display <strong>brief</strong> information about what this page does and how it works to the user.
lt: Rekomenduojama naudotį šį teksto lauką <strong>trumpai</strong> informacijai apie puslapio turinį ir kaip jis veikia.

en: Settings for the table of posts
lt: Įrašų sąrašo nuostatos

en: Display Node Type Column
lt: Rodyti turinio tipo stulpelį

en: Display Last Updated Column
lt: Rodyti paskutinio atnaujinimo stulpelį

en: Display Post Author Column
lt: Rodyti autoriaus stulpelį

en: Settings for Email Notifications
lt: El. pašto įspėjimų nuostatos

en: Enable Email Notifications
lt: Įjungti el. pašto įspėjimus

en: Messages are sent
lt: Žinutės išsiųstos

en: You can select when messages are sent. Using "on cron", messages are sent when cron is being run, usually every hour depending on how you have configured crontab, this is preferred for large sites with hundreds of users or more. Using the second method, messages are sent right away for the time limit set (see below). Any messages that remain unsent will be sent next time messages are sent. The second method won't affect loading times since messages are sent after the page has been delivered to the user's browser.
lt: Jūs galite pasirinkti kada žinutės siunčiamos. Naudojant "per cron", žinutės išsiunčiamos kai cron paleidžiamas, paprastai kas valandą, priklauso nuo to kaip sukonfiguruotas crontab, tai rekomenduojama didelėse svetainėse kur yra daugiau nei pora šimtų narių. Naudojant antra būdą, žinutės siunčiamos iškarto per laiką nurodyta žemiau. Žinutės kurios lieka neišsiųstos per tą laiką išsiunčiamos kitą kartą. Sekundžių nuostata neįtakos puslapio krovimosi laiko, nes žinutės siunčiamos kai puslapis jau būna užkrautas.

en: on cron (recommended for large sites)
lt: per cron (rekomenduojame didesnėms svetainėms)

en: instantaneously and for limited number of seconds (recommended for small to medium sites)
lt: iškarto ir ribotą laiko tarpą (rekomenduojame mažoms svetainėms)

en: Time limit for sending messages in seconds
lt: Laiko limitas sekundėmis išsiųsti žinutes

en: This setting lets you specify for how many seconds messages should be sent and it applies to both methods. Any messages that remain unsent after this interval will be sent next time messages are sent. This setting will not make your site seem slower to visitors. The maximum value is the max execution time in your PHP configuration.
lt: Ši nuostata suteikia galimybę nustatyti kiek laiko bus siunčiamos žinutės ir taikoma abiem būdams. Visos neišsiųstos žinutės bus siunčiamos kitą kartą. Ši nuostata nesudarys įspūdžio, kad svetainė veikia lėčiau. Maksimali reikšmė nustatyta PHP nustatymuose.

en: Limit length of comment excerpt in notification email to
lt: Riboti komentaro ilgį el. pašto įspėjimuose iki

en: 25% of comment
lt: 25% komentaro

en: 50% of comment
lt: 50%  komentaro

en: 75% of comment
lt: 75% komentaro

en: 100 characters of comment
lt: 100 komentaro simbolių

en: 200 characters of comment
lt: 200 komentaro simbolių

en: 300 characters of comment
lt: 300 komentaro simbolių

en: 400 characters of comment
lt: 400 komentaro simbolių

en: entire comment
lt: visas komentaras

en: Notification Message Templates
lt: Įspėjimo žinutės šablonas

en: Message Header
lt: Žinutės antraštė

en: <p>The text above will be prepended to every message sent. The following tokens are available:</p><ul><li>[recipient-username]</li><li>[recipient-user-settings-url]</li><li>[stop-watching-url]</li></ul>
lt: <p>Tekstas esantis auksčiau paruošiamas kiekvienai žinutei. Tokens galimi:</p><ul><li>[recipient-username]</li><li>[recipient-user-settings-url]</li><li>[stop-watching-url]</li></ul>

en: Additional Tokens for Header
lt: Papildomi token antraštei

en: Message Footer
lt: Poraštės žinutė

en: <p>The text above will be appended to every message sent. The following tokens are available:</p><ul><li>[recipient-username]</li><li>[recipient-user-settings-url]</li><li>[stop-watching-url]</li></ul>
lt: <p>Tekstas esantis auksčiau paruošiamas kiekvienai žinutei. Tokens galimi:</p> <ul><li>[recipient-username]</li><li>[recipient-user-settings-url]</li><li>[stop-watching-url]</li></ul>

en: Message Body for Node Updates
lt: Žinutės tekstas Turinio atnaujinimui

en: Additional Tokens for Nodes
lt: Papildomi Tokens turiniui

en: Message Body for New Comments
lt: Žinutės tekstas naujam komentarui

en: Additional Tokens for Comments
lt: Papildomi Tokens komentarams

en: Default User Settings
lt: Įprastos narių nuostatos

en: These will set the defaults in every user's personal settings. Settings you make here will affect the settings of every user that hasn't customized his or her settings. This setting will currently affect <strong>!numusers</strong> users who have not customized their settings.
lt: Tai nustatyts įprastas reikšmes kiekvieno nario nuostatoms. Pakeistos nuostatos įsigalios kiekvienam nariui kuris nenusistatė savitų nuostatų. Pakeitimai paveiks <strong>!numusers</strong> narius.

en: Automatically enable email notifications for posts that I start watching
lt: Automatiškai įjungti el. pašto įspėjimus įrašams kuriuos aš sukūriau

en: Send email notification when a post is updated or edited
lt: Siųsti el. pašto įspėjimą kai įrašas atnaujinamas ar redaguojamas

en: Send email notification when a post receives a new comment
lt: Siųsti el. pašto įspėjimą kai įrašas komentuojamas

en: Automatically watch posts that I comment on
lt: Automatiškai stebėti įrašus kuriuos aš komentavau

en: Automatically watch posts that I make
lt: Automatiškai stebėti įrašus kuriuos aš sukūriau

en: Share my list of watched posts
lt: Dalintis savo stebimų įrašų sąrašu

en: Help Page
lt: Pagalbos puslapis

en: This help text is displayed if the user clicks the Help link in the list of watched posts. You can customize it below. To apply your own CSS rules to this page you can use the <code>#watcher_help_page</code> selector.
lt: Šis tekstas rodomas kai lankytojas paspaudžia ant Pagalbos nuorodos. Jūs galite keisti jį žemiau. Kad pritaikytumėte savo CSS taisykles šiam puslapiui galite naudotis <code>#watcher_help_page</code> žymekliu.

en: Text on Help Page
lt: Pagalbos puslapio tekstas

en: Preview help page
lt: Peržiūrėti pagalbos puslapį

en: Notification Queue Table
lt: Pranešimų laukimo lentelė

en: Number of notifications in queue
lt: Pranešimų kiekis eilėje

en: Notification counter (some kind of indication of how many notifications that have been sent)
lt: Pranešimų skaičius (kiek pranešimų išsiųsta)

en: Table Content
lt: Turinio lentelė

en: This is the content of the notification queue table.
lt: Tai pranešimų turinys laukimo lentalėje

en: Watched Nodes Table
lt: Stebėto turinio lentelė

en: User Settings Table
lt: Narių nuostatų lentelė

en: Number of users that have changed their user settings
lt: Narių kiekis kurie pakeitė savo nustatymus

en: Number of users that use default user settings
lt: Narių kiekis kurie naudoja įprastas nuostatas

en: Email notifications are NOT enabled. You can use the diagnostics tools anyway but regular notifications will not be sent.
lt: El. pašto pranešimai NE įjungti. Galite pasinaudoti diagnostikos įrankių bet įprasti pranešimai nebus siunčiami.

en: !username's Watched Posts
lt: !username Sekami įrašai

en: Click to Disable
lt: Spauskite išjungti

en: Click to Enable
lt: Spauskite įjungti

en: Email notifications for this post are ENABLED, click to disable
lt: El. pašto įspėjimai šiam įrašui ĮJUNGTI, spauskite jei norite išjungti

en: Email notifications for this post are DISABLED, click to enable
lt: El. pašto įspėjimai šiam įrašui IŠJUNGTI, spauskite jei norite įjungti

en: Post Added
lt: Įrašas pridėtas

en: No posts in the list - you should add some!
lt: Sąraše nėra įrašų - jums reiktų pridėti.

en: !username's watched posts list is empty
lt: !username sekamų įrašų sąrašas

en: Settings for Watching Posts
lt: Įrašų sekimo nustatymai

en: Email Notification Settings
lt: El. pašto įspėjimų nustatymai

en: Watch Automatically
lt: Sekti automatiškai

en: Sharing
lt: Dalintis

en: By sharing your list of watched posts, other users can see it but they cannot remove or add posts or change it in any way.
lt: Pasidalinkit savo stebimų įrašų  sąrašu su kitais nariai, kiti nariai galės peržiūrėti sąrašą, bet jo keisti negalės.

en: Save my settings
lt: Išsaugoti mano nustatymus

en: Help on Watching Posts
lt: Pagalba įrašų sekimui

en: You are no longer watching <em>!ntitle</em>. <strong><a href="!undo">Undo</a></strong>
lt: Jūs nesekate <em>!ntitle</em>. <strong><a href="!undo">Undo</a></strong>

en: We're sorry but you may not watch this type of post.
lt: Atsiprašome, bet jūs negalėsite sekti šio turinio tipo įrašų.

en: Go to your list of watched posts
lt: Eiti į sekamų įrašų sąrašą
