Watcher (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
