Watcher (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Remove
oc: Levar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Post
oc: Postar

en: You must enter a valid e-mail address.
oc: Vos cal picar una adreça de corrièr electronic valida.

en: !time ago
oc: I a !time

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Notifications
oc: Notificacions

en: unlimited
oc: illimitat

en: Testing
oc: Tèst

en: Sharing
oc: Partage
