Watcher (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Post
sk: Príspevok

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: !time ago
sk: pred !time

en: Other
sk: Ostatné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Testing
sk: Testovanie

en: nothing
sk: nič

en: Stop watching
sk: Prestať sledovať

en: Stop watching this post.
sk: Prestať sledovať tento príspevok.

en: My Watched Posts
sk: Moje sledované príspevky

en: Watched Posts
sk: Sledované príspevky

en: Modify the settings for Watcher module.
sk: Upraviť nastavenia modulu Watcher.

en: Watchable Content Types
sk: Sledovateľné typy obsahu

en: Settings for Email Notifications
sk: Nastavenia pre upozornenia e-mailom

en: Enable Email Notifications
sk: Povoliť upozornenia e-mailom

en: Messages are sent
sk: Správy boli odoslané

en: on cron (recommended for large sites)
sk: použitím cronu (odporúčané pre väčšie stránky)

en: instantaneously and for limited number of seconds (recommended for small to medium sites)
sk: okamžite a na obmedzený počet sekúnd (odporúčame pre malé až stredne veľké stránky)

en: Time limit for sending messages in seconds
sk: Časový limit pre posielanie správ v sekundách

en: 25% of comment
sk: 25% komentára

en: 50% of comment
sk: 50% komentára

en: 75% of comment
sk: 75% komentára

en: 100 characters of comment
sk: 100 znakov komentára

en: 200 characters of comment
sk: 200 znakov komentára

en: 300 characters of comment
sk: 300 znakov komentára

en: 400 characters of comment
sk: 400 znakov komentára

en: entire comment
sk: celý komentár

en: Message Header
sk: Hlavička správy

en: Message Body for Node Updates
sk: Telo správy pre aktualizáciu uzla

en: Message Body for New Comments
sk: Telo správy pre nové komentáre

en: !username's Watched Posts
sk: Sledované príspevky používateľa !username

en: Click to Disable
sk: Kliknutím zrušiť

en: Click to Enable
sk: Kliknutím povoliť

en: Email notifications for this post are ENABLED, click to disable
sk: E-mailové upozornenia pre tento príspevok sú POVOLENÉ, kliknutím upozornenia zrušite

en: Email notifications for this post are DISABLED, click to enable
sk: E-mailové upozornenia pre tento príspevok sú ZRUŠENÉ, kliknutím upozornenia povolíte

en: Post Added
sk: Príspevok pridaný

en: No posts in the list - you should add some!
sk: V zozname nie sú žiadne príspevky.

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Go to your list of watched posts
sk: Prejdite na stránku vašich sledovaných príspevkov

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa
