Watcher (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: You must enter a valid e-mail address.
th: ท่านต้องกรอกอีเมล

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: Other
th: อื่นๆ

en: 1 new | @count new
th[0]: ใหม่ 1
th[1]: @count ใหม่
