Watcher (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: !time ago
ur: !time پہلے

en: Anonymous
ur: گمنام

en: 1 new | @count new
ur[0]: ۱ جدید
ur[1]: @count جدید
