Watcher (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Remove
bg: Премахни

en: Comments
bg: Коментари

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Statistics
bg: Статистики

en: Post
bg: Публикация

en: You must enter a valid e-mail address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: !time ago
bg: преди !time

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Notifications
bg: Известия

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: unlimited
bg: неограничен

en: Sharing
bg: Споделяне
