Watcher (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: You must enter a valid e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ནུས་ལྡན་ཞིག་འཇུག་དགོས།

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།
