Watcher (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Remove
bs: Ukloni

en: Comments
bs: Komentari

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Statistics
bs: Statistika

en: Post
bs: Članak

en: !time ago
bs: prije !time

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Notifications
bs: Obavijesti
