Watcher (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Post
eu: Argitalpena

en: You must enter a valid e-mail address.
eu: Eposta helbide baliogarri bat sartu behar duzu.

en: !time ago
eu: duela !time

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: Testing
eu: Proba

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: new comments
eu: iruzkin berriak
