Watcher (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Post
gl: Entrada

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: 1 new | @count new
gl[0]: 1 novo
gl[1]: %count novos

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Testing
gl: Probando

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: Sharing
gl: Compartir

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico
