Watcher (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Remove
gu: લોપ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: !time ago
gu: !time પહેલા

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
