Watcher (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Statistics
hr: Statistike

en: Post
hr: Članak (Post)

en: You must enter a valid e-mail address.
hr: Morate upisati valjanu adresu e-pošte.

en: !time ago
hr: prije !time

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: Testing
hr: Testiranje

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: Sharing
hr: Dijeljenje
