Watcher (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Comments
is: Ummæli

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Post
is: Færsla

en: You must enter a valid e-mail address.
is: Þú verður að setja inn gilt netfang.

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: 1 new | @count new
is[0]: 1 nýr
is[1]: @count nýir
