Watcher (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Remove
ja: 削除

en: Comments
ja: コメント

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Statistics
ja: 統計

en: Post
ja: 投稿

en: You must enter a valid e-mail address.
ja: 有効なメールアドレスを入力する必要があります。

en: !time ago
ja: !time 前

en: Other
ja: その他

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Notifications
ja: 通知

en: 1 new | @count new
ja[0]: 新規 1
ja[1]: 新規 @count

en: unlimited
ja: 無制限

en: Testing
ja: テスト

en: Settings for Email Notifications
ja: メール通知の設定

en: Enable Email Notifications
ja: メール通知を有効にする

en: Email Notification Settings
ja: メール通知の設定

en: Sharing
ja: 共有

en: Your email address
ja: あなたのメールアドレス
