Watcher (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: nothing
kn: ಏನೂ ಇಲ್ಲ

en: Message Header
kn: ಸಂದೇಶ ಹೆಡರ್

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>

en: Watch
kn: ಗಮನಿಸು

en: updates
kn: ಅಪ್ಡೇಟುಗಳು
