Watcher (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Statistics
ku: ئامار

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: !time ago
ku: !time لەمەوبەر

en: Other
ku: هیتر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
