Watcher (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Remove
lv: Izņemt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Statistics
lv: Statistika

en: Post
lv: Ieraksts

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Testing
lv: Testēšana

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese
