Watcher (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana
