Watcher (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен
