Watcher (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: You must enter a valid e-mail address.
ne: तपाईले उपयुक्त ईमेल ठेगाना हाल्नु पर्छ

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ
