Watcher (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (79 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Comments
nl: Reacties

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Settings
nl: Instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Post
nl: Bericht

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Notifications
nl: Meldingen

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Testing
nl: Tests

en: this page
nl: deze pagina

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Stop watching
nl: Stop volgen

en: Stop watching this post.
nl: Deze inhoud niet langer volgen

en: My Watched Posts
nl: Inhoud die ik volg

en: Watched Posts
nl: Inhoud die wordt gevolgd

en: Watcher Toggle Watching Post
nl: Schakel het volgen van inhoud aan of uit

en: Watcher Toggle Email Notifications
nl: E-mailnotificaties in- of uitschakelen

en: Modify the settings for Watcher module.
nl: Instellingen wijzigen voor de module Watcher

en: Notifications were sent on cron.
nl: Berichten zijn verzonden met cron.

en: Watchable Content Types
nl: Te volgen inhoudstypen

en: Select the content types that may be watched.
nl: Selecteer de inhoudstypen die je wilt volgen.

en: You haven't selected any watchable content types. This module will not work until you do so.
nl: Je hebt geen inhoudstypen geselecteerd om te volgen. Om met de module Watcher te werken dien je eerst inhoudstypen te selecteren.

en: Watch Toggle Link
nl: Volgen aan-/uitzetten link

en: Display "watch this post" toggle link in teasers.
nl: 'volg dit bericht'-link in teasers weergeven.

en: Determines whether or not to show the "watch this post" toggle link in node teasers (used on front page and content listings). Teasers are the shortened down version of a node, often shown on a site's frontpage or on pages that summarize content. If disabled, link will only be shown when nodes are shown as pages (full view).
nl: Bepaalt of de link "volg dit bericht" in de  teaser getoond wordt.

en: Display Settings for Personal Binder
nl: Instellingen voor de weergave van de persoonlijke map

en: Click here to view your personal binder
nl: Klik hier om je persoonlijke binder te bekijken

en: Text at the top of the Personal Binder page
nl: Tekst die verschijnt bovenaan de pagina "Persoonlijke map"

en: Settings for the table of posts
nl: Instellingen tabel met berichten

en: Display Node Type Column
nl: Kolom "inhoudstype" tonen

en: Display Last Updated Column
nl: Kolom "laatst gewijzigd" tonen

en: Display Post Author Column
nl: Kolom "bericht auteur" tonen

en: Settings for Email Notifications
nl: Instellingen voor emailnotificaties

en: Enable Email Notifications
nl: Emailnotificaties inschakelen

en: Messages are sent
nl: Berichten zijn verzonden

en: Time limit for sending messages in seconds
nl: Tijdslimiet voor het verzenden van berichten in seconden

en: 25% of comment
nl: 25% van de reactie

en: 50% of comment
nl: 50% van de reactie

en: 75% of comment
nl: 75% van de reactie

en: 100 characters of comment
nl: 100 tekens van de reactie

en: 200 characters of comment
nl: 200 tekens van de reactie

en: 300 characters of comment
nl: 300 tekens van de reactie

en: 400 characters of comment
nl: 400 tekens van de reactie

en: entire comment
nl: de gehele reactie

en: Default User Settings
nl: Standaardinstellingen voor de gebruiker

en: Automatically enable email notifications for posts that I start watching
nl: Automatisch e-mailberichten inschakelen voor de inhoud die ik volg

en: Send email notification when a post is updated or edited
nl: Verstuur emailnotificatie wanneer een bericht is gwijzigd

en: Send email notification when a post receives a new comment
nl: Verstuur een emailnotificatie als er een nieuw commentaar op een bericht is.

en: Automatically watch posts that I comment on
nl: Automatisch berichten volgen waarop ik commentaar indien

en: Automatically watch posts that I make
nl: Automatisch berichten volgen die ik schrijf

en: Share my list of watched posts
nl: Deel mijn lijst van gevolgde berichten

en: Help Page
nl: Hulppagina

en: !username's Watched Posts
nl: Berichten die !username volgt

en: Click to Disable
nl: Uitschakelen

en: Click to Enable
nl: Inschakelen

en: Email notifications for this post are ENABLED, click to disable
nl: De emailnotificaties voor dit bericht zijn ingeschakeld. Klik hier om dit uit te schakelen

en: Email notifications for this post are DISABLED, click to enable
nl: De emailnotificaties voor dit bericht zijn uitgeschakeld, klik hier om ze in te schakelen

en: Post Added
nl: Bericht toegevoegd

en: No posts in the list - you should add some!
nl: Geen berichten in de lijst. Je kunt berichten toevoegen.

en: !username's watched posts list is empty
nl: Berichtenlijst van !username is leeg

en: Settings for Watching Posts
nl: Instellingen voor het volgen van inhoud

en: Email Notification Settings
nl: Instellingen voor e-mailnotificaties

en: Watch Automatically
nl: Automatisch volgen

en: Sharing
nl: Delen

en: By sharing your list of watched posts, other users can see it but they cannot remove or add posts or change it in any way.
nl: Door je lijst van gevolgde berichten te delen, kunnen andere gebruikers deze zien. Maar ze kunnen op geen enkele manier berichten toevoegen, verwijderen of aanpassen.

en: Save my settings
nl: Mijn instellingen opslaan

en: Help on Watching Posts
nl: Hulp bij het volgen van berichten

en: You are no longer watching <em>!ntitle</em>. <strong><a href="!undo">Undo</a></strong>
nl: Je volgt bericht <em>!ntitle</em> niet meer. <strong><a href="!undo">Ongedaan maken</a></strong>

en: We're sorry but you may not watch this type of post.
nl: Sorry, u kunt dit type berichten niet volgen.

en: Go to your list of watched posts
nl: Ga naar uw lijst van berichten die u volgt.

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Your settings are currently defaults, as set by the site owner. Save these settings to customize them.
nl: Uw instellingen zijn nog steeds de standaardinstellingen die u kunt aanpassen. Klik op de knop 'Instellingen opslaan' om uw eigen instellingen te bewaren.

en: new comments
nl: Nieuwe reacties
