Watcher (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Remove
os: Схаф

en: Comments
os: Комментари

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
