Watcher (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Other
pa: ਹੋਰ
