Watcher (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Remove
pl: Usuń

en: Comments
pl: Komentarze

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Post
pl: Wpis

en: You must enter a valid e-mail address.
pl: Należy wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: !time ago
pl: !time temu

en: Other
pl: Inne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Testing
pl: Testowanie

en: this page
pl: ta strona

en: nothing
pl: nic

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: Watch
pl: Obserwuj
