Watcher (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
