Watcher (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Remove
sl: Odstrani

en: Comments
sl: Komentarji

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Statistics
sl: Statistika

en: Post
sl: Objava

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: Testing
sl: Testiranje
