Watcher (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Remove
tr: Kaldır

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Post
tr: Gönderi

en: You must enter a valid e-mail address.
tr: Geçerli bir e-posta adresi girmelisiniz.

en: !time ago
tr: !time önce

en: Other
tr: Diğer

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: 1 new | @count new
tr[0]: 1 yeni
tr[1]: @count yeni

en: unlimited
tr: limitsiz

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Email Notification Settings
tr: E-posta Bildirim Ayarları

en: Sharing
tr: Paylaşım

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz
